PlastPak İzmir 2018

PlastPak İzmir 2018 Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı 2018 yılında ikinci kez TÜYAP ve İZFAŞ iş birliği ve üyemiz Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği'nin (EGEPLASDER) de aralarında bulunduğu destekçileri ile 10-14 Nisan 2018 tarihleri arasında plastik sektörüne kapılarını açacaktır.

Bölgenin gözde fuarı olmayı hedefleyen PlastPak Fuarı; düzenlendiği ilk yıl olan 2017’de 12 ülkeden 130 firma temsilciliğine ev sahipliği yaptı. Bununla birlikte Doğu Avrupa, Balkanlar, Afrika, Batı, Orta Asya, Kafkasya, Ortadoğu, Güney Asya, Batı Avrupa ve Kuzey-Güney Amerika’dan olmak üzere 27 ülkeden ve 48 şehirden toplamda 9 bin 217 profesyonel ziyaretçiyi ağırladı.

Ege Bölgesi'nin en büyük Plastik ve Ambalaj Fuarı olmayı hedefleyen PlastPak Fuarı; İzmir'in konumu, kapsamı, bölgesel kimliği ve dinamik yapısıyla sektörünün en önemli ticaret merkezlerinden biri olmayı hedefliyor. İzmir'in, sanayi, turistik ve ticari konumunun yanı sıra hedef bölgelere olan stratejik yakınlığı da PlastPak İzmir'in çekiciliğini arttıracak.

Bölgedeki firmaların ihracat yapmasına katkıda bulunabilecek ve nitelikli ürün ve ambalaj ihtiyacını karşılayabilecek bu organizasyon, İzmir’de son teknoloji altyapısıyla kurulmuş olan modern fuar alanında düzenlenecektir.

PlastPak İzmir 2018 Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı'na katılmayı düşünen ve detaylı bilgi almak isteyen firmalar aşağıda iletişim bilgileri bulunan kişiler ile irtibat kurabilirler.

Fuar Proje Grubu İletişim Bilgileri

İstanbul - Arzu Fırat ÖZENER - Proje Grup Başkan Yrd.

Tel.: 212 867 11 19   e-mail: [email protected]                                

İzmir - Ezgi ERONAT - Proje Müdürü

Tel.: 232 464 92 01  e-mail: [email protected]

Fuar Tanıtım Filmi için tıklayınız.

Fuarın internet sayfasından tüm detaylara ulaşabilirsiniz.